• res2
  • res3
res22 res33
Script Slideshow by WOWSlider.com v4.2

Hakkımızda

 

Şirket Profili

Şirketimiz eğitim sektörünün ihtiyacı olan programları hazırlamak amacıyla 1999 yılında kuruldu. Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi işbirliği ile okul rehberlik servisleri için Türkiye'nin ilk rehberlik servisi programını otomasyon hazırladık. Böylece öğrenci ve öğretmenler için çok önemli bir açığı kapatmış olduk. Bu programı kuruluşumuzda bu yana yılda birçok devlet ve özel okul rehberlik servisinin kullanmasını sağladık. Ayrıca dershanelere yönelik dershane otomasyon programı hazırlanıp sektörde en çok tercih edilen programlardan biri olundu. Her iki kurumunda ihtiyaç olan ölçme değerlendirme programları hazırlanıp öğrencilere uygulanan sınavlar optik okuyucu aracılığıyla programlara aktarıp değerlendirme ve analizlerinin yapılması sağlandı. Türkiye'de öğrencilerin üniversitelere yerleşmeleri için gerekli olan sınav sonrası Üniversite tercihlerini doğru yapabilmeleri için bir program hazırlandı. Bu programla öğrencilerin gelecekleri için verecekleri hayati karara yardımcı olundu. Hazırlanan programların desteğini vermek amacıyla ülke genelinde bayilikler verildi. Büyük şehirlerde hizmetlerin kalitesini artırmak amacı ile İstanbul'da Bölge Müdürlüğü kuruldu ve diğer iller için Bölge Müdürlükleri kurma çalışmalarımız devam etmektedir. Günümüz çağı olan Bilgi çağını, zamanında yakalayamadığımız sanayi çağı gibi geriden takip etmemek ve bilişim alanında Türkiye'nin adını zirvelere taşımak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

Saygılarımızla.

Mustafa Demir
Şirket Müdürü

Hiç bir kurum ve kuruluşla ilişkimiz yoktur.

 

Misyonumuz

Müşterilerimiz için, ihtiyaçlarına uygun, akıcı, esnek programlar tasarlayıp, en güncel teknolojilerden yararlanarak, yazılımlar üretmek. Üretilen yazılımları müşteri beklentileri üzerine çıkarma için araştırmalar yapmak. Yeni oluşabilecek durumlara karşı derhal güncellemeler yapmak. Üretilen yazılımların tam desteğini vermek. Müşteri sorunlarını en kısa sürede çözmek. Sürekli gelişim halinde olmaktır.

 

Vizyonumuz

Edindiğimiz tecrübeler ve sürekli yaptığımız araştırmalar ışığında, kullanıcı ve desteğe en az ihtiyaç duyan akıllı yazılımlar üretmek. Bu yazılımları tüm dünya ülkelerinin hizmetine sunmak. Kaçırdığımız sanayi devriminden ders alarak, bilgi çağını yakalamak, hatta bu çağda öncü ülkelerden biri olarak, ülkemizin adını bu alanda duyurmaktır.